Herşey Nasıl Başladı
Kurucular; John Paul DeJoria ve Paul Mitchell
Hikayemiz

Paul Mitchell en ileri teknoloji ve en özel içerikleri kullanarak, hem profesyonel kuaförleri, hem de tüketicilerin güvenebileceği her tarza ve ihtiyaca uygun ürünleri sunmaktadır.
1980 yılında John PaulDeJoria ve Paul Mitchell meslektaşları olan kuaförleri iş yaşamlarında destelemek ve müşterilerine kaliteli bakım ürünlerini sunmak üzere Paul Mitchell markasını kurdular. Bugün Paul Mitchell markasının 100′ün üzerinde ürünü dünya çapında 80 ülkede satılmaktadır.
Paul Mitchell ürünleri en üstün performansı sağlamak için modern bilime ve kapsamlı araştırmalara dayanmaktadır. Saf ve doğal özler ana malzemelerin bir kısmını oluşturmaktadır ve Paul Mitchell teknolojisi bu içeriklerin saça vereceği doğal faydalarını artırmaktadır. Bu heyecan verici devrime dahil olun ve en yüksek kalite seviyesine sahip olan ürünlerle adeta büyüleyin!

Misyonumuz

Bizim için var olan en iyi kalitedeki profesyonel saç bakımını üretmek yeterli değildir. Paul Mitchell yaşadığımız dünyayı daha güzel bir yere dönüştürmek için çalışmaktadır. Hayvanları test etmede kullanan şirketlere karşı olan ilk profesyonel şirketlerden biriydik. Ayrıca uzun süredir tüketicileri sahte ürünlere karşı korumak için çaba gösteren global şirketler arasında lider konuma sahibiz. İnsanlara ve yaşadığımız dünyaya değer verme konusunda üstlendiğimiz sorumluluk, yapmış olduğumuz her faaliyette bize güç vermektedir.

Kurucularımız

Bazı şeyler hiçbir zaman değişmez. Paul Mitchell Yönetim Kurulu başkanı John Paul DeJoria ve şirket ortağı Angus Mitchel şirketimizi hala ilk baştaki vizyonuna göre yönetmektedirler. Şirketimizi satın almak isteyen bir çok uluslararası şirket hep rededilmiştir, çünkü tek amacımız profesyonel kuaförlerin yanında yer almaktır. Onların tutkusu, yeteneği ve ilham verici liderliği sayesinde Paul Mitchell sanayinin en tanınmış ve saygın adlarından biri olmaya devam etmektedir.

Yöneticiler Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin.

2003 yılından beri Paul Mitchell okulları çeşitli hayır kurumları için toplam 4,5 milyon dolar topladı.