Style for Good
Paul Mitchell ürünlerini kullanarak sayısız hayır kurumuna destek veriyor, dünyamızı güzelleştirmeye yardım ediyorsunuz!
Chrysalis
Paul Mitchell uzun süredir kimsesiz ve düşük gelirli bireylere kendi ayaklarında durmaları ve kendilerini güvenmeyi öğrenmeleri için yardımda bulunan kar amacı gütmeyen Chrysalis grubuna sponsor olmaktan gurur duymaktadır. Paul Mitchell sanat takımı tarafından altı bayana yapılan değişimi keşfedin!
Grow Appalachia
2010 yılında Paul Mitchell Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurul Başkanı John Paul DeJoria, Apalaş ailelerinin sağlıklı bir gelecek kurmalarına yardımcı olan, kar amacı gütmeyen örgüt Grow Appalachia'yı kurdu.
Grow Appalachia şu konularda ihtiyacı olan ailelere yardımcı olmaktadır:
  • Sürdürülebilir, besin değeri yüksek yiyecekler için gerekli olan yetenek ve kaynakları sağlamak
  • Sağlıklı yemek hazırlama ve muhafaza etme eğitimi
  • Yaşlı ve engelli insanlara yemek temin eden programlar oluşturmak
  • Yerel çiftçilerin piyasalarını geliştirmek
Geçen yıl,
  • Yaklaşık 100 aile kendi bahçelerini oluşturdu.
  • Doğu Kentucky'de 4 tane toplum bahçeleri yapıldı.
  • Yaklaşık 60,760 pound değerinde yiyecek ekip biçildi.
  • 1.000'den fazla insan taze, yüksek kalitede sebze elde etti.
Bunları biliyor muydunuz?
Appalaş bölgesi , New York'un güneyinden Mississippi'nin kuzeyine doğru Appalaş Dağlarını takip eden 205.000 mil kare üzerine kuruludur. Batı Virginia ve diğer 12 devletten oluşmaktadır.
Bağış Tarihçesi
Paul Mitchell her zaman dünyamızı daha iyi bir yere dönüştürmeye çalışmaktadır. 1980'den beri, binlerce çocuğu doyurduk, insan hakların eşitliği için kampanyalar düzenledik ve doğal kaynaklarımızı korunmasına yardımcı olmaya çalışmaktayız.
Bağış Tarihçemizi Keşfedin.
Paul Mitchell Okulları "Bağış Toplama" Kampanyası
Dünya çapında bir örgüt olan Paul Mitchell Okulları, 8. Bağış toplama kampanyasını düzenledi. 2010 yılında okullar çeşitli kar amacı gütmeyen kurumlar için toplam 1,2 milyon dolar topladı. Yedi yılda toplam 4,6 milyon dolar toplandı. Bu yıl bağış miktarını yedi yardım örgütü için 1,5 milyon doların üzerine çıkarmayı planlıyorlar. Bu örgütler: Leeza Gibbons Memory Foundation,( Leeza Gibbons Hafıza Kurumu)Children's Miracle Network Hospitals (Çoçuk Mucizesi Ağ Hastaneleri), Andrew Gomez Dream Foundation, (Andrew Gomez Rüya Kurumu) Food4Africa, Fran Drescher's Cancer Schmancer Foundation, (Fran Drescher Kanser Schmancer Kurumu), Morris Animal Foundation (Morris Hayvan Kurumu) — Betty White ve Dolly Parton Hayal Kütüphanesi tarafından temsil edilmektedir.
2011 Bağış Toplama Kampanyası hakkında detaylı bilgi edinin

Destek verdiğimiz kurumlardan bazıları...

Paul Mitchell ürünleri Weeds ve Entourage gibi bir çok dizi setlerinde kullanılmaktadır.