Paul Mitchell® Spor
Stil, performans ve yaratıcılık, profesyonel saç bakımı ile yaşam tarzı sporlarını bir araya getiren bağlardır. Her ikisi de düşünce özgürlüğünü ifade etmek ve sanat eserleri yaratmak için sınırları zorlamaktadırlar. Gerek kaykay, buz pateni, su kayağı gerekse şehir dansı olsun, her bir sporun sanatsallığı tutkularımıza sarılmamız ve beklenmedik yerlerden ilham bulmamız için bizi teşvik etmektedir.
Hip-Hop
Hareketlenmeye hazır olun çünkü Paul Mitchell tekrardan Dünya Dans Turnuvasının sponsorluğunu yürütmektedir. Serbest tarz dans ile yöre koreografisini birleştiren Dünya Dans Turnuvası, dünyanın çeşitli yerlerinden gelen dansçılara, hevesli hayranlarının bulunduğu bir ortamda en iyi hareketlerini ve kişisel tarzlarını sunma imkânı sağlamaktandır. Düzenlenen organizasyonlar dans, moda, müzik ve sanat alanındaki en yeni trendleri bünyesinde barındırmakta ve adımlarınıza enerji katmayı garantilemektedir. Detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen www.worldofdancetour.com sitesini ziyaret ediniz.

Off-Road Maceraları
Off-road macerasını harekete geçiriyor ve kollarımızı sıvıyoruz! 5K ve 10K özelliğine sahip Down & Dirty Mud Run serisi ile çamurun içerisinde dolanıyoruz, sonra biraz daha ileri gidip, Xterra Off-Road Triathlon serisi ile büyük dış mekânları ortaya çıkarıyoruz. Bir yandan ağacın, taşın ve çamurun üzerinde doğayı hissederken, bir yandan da yüzecek, dağ bisikletine binecek ve tehlikeli arazilerde yol alacaksınız. En güncel bilgilere ulaşmak için lütfen www.xterraplanet.com ve www.downanddirtymudrun.com sitelerini ziyaret ediniz.

Sahillere Damga Vurmanın Zamanı
Paul Mitchell, Jose Cuervo Profesyonel Plaj Voleybolu ile yaz mevsimini başlatmaktadır. Çok yakınınızda meydana gelen olaya katılıp, elit atletlerimizin nihai ödül ve övünme hakkı elde etmek için nasıl mücadele ettiklerini seyredin. Ayrıca Paul Mitchell çadırının kenarında vakit geçirin. Orada ürünlerimizden örnekler sunacak ve yardım amaçlı saç kesimi yapacağız. Diğer her türlü bilgi için liften www.josecuervoprobeachvolleyballseries.com adresini ziyaret ediniz.Kullandığınız şekillendiriciler ile birlikte Super Skinny Serum kullandığınızda saçınız daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz olur!