Menu
Sepetim

Bukle Belirginleştirici

Bukle Belirginleştirici
SPRING LOADED FRIZZ-FIGHTING SAÇ KREMİ 200 ML
Out Of Stock
BUKLELERDE DERİN TEMİZLEME • BUKLE DÜZENLEYİCİPaul Mitchell®'in Spring Loaded ™ Kıvırcık Saç Kremi  kıvırcık saçlar için ideal bir saç kremidir.  Karışıklıkları çözmekte özel bir etkiye sahip olup, içinde bulunan nemlendirici formül, jojoba ve doğal ekstrelerle saçları yeniler, bukleleri p..
320,00TL
Vergiler Hariç:320,00TL
BUKLELERDE DERİN TEMİZLEME • BUKLE DÜZENLEYİCİPaul Mitchell® Spring Springed ™ Bukle Mücadele Şampuanı ile ultra sakin ve renk güvenli, kıvırcık saçlar yaratın. Bu hafif, yatıştırıcı şampuan, kıvırcıklığı, bukleleri nazikçe temizler. Zengin köpük saçları yumuşak ve yönetilebilir hale getirir, böylec..
230,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
ENERJİ VERİCİ -  HACİM ŞAMPUANILemon Sage Thickenning Conditioner ®, saçlarınıza hacim ve parlaklık için narenciye takviyesi verir. Zesty formülü hacim ekleyen kalınlaştırıcı maddeler içerirken, hafif saç kremi saçı korur ve parlaklık katar. Canlandırıcı limon, yatıştırıcı adaçayı, nane ve çay ..
260,00TL
Vergiler Hariç:260,00TL
DALGA BELİRGİNLEŞTİRME• BUKLE KONTROLÜPaul Mitchell®'den Twirl Around® Krem Jel  nemlendirici krem ​​ve yumuşatıcı jel içeren ikili formülü sayesinde sertleşmeyecek yumuşak, dokunulabilir,  spiraller oluşturur. Buklelerin şeklini korumasına ve gün boyu zıplamasına yardımcı olur.Saç Tipi &n..
400,00TL
Vergiler Hariç:400,00TL
ULTIMATE WAVE JÖLE 200 ML
Popüler In Stock
DALGA BELİRGİNLEŞTİRME• BUKLE KONTROLÜÖzellikle doğal dalgalı ve kıvırcık saçlar için üretilen Paul Mitchell® Ultimate Wave® mükemmel saç stilleri oluşturmak için özel bir doku oluşturur, ayırır ve hacimlendirir. Bu neme dayanıklı saç jeli, kabarmaya karşı savaşmak için rahatlatıcı ve yumuşatıcı man..
260,00TL
Vergiler Hariç:260,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)