Menu
Sepetim

Orta Tutuş

Arkaya yaslanmış görünümler yaratmak veya esneklik ve parlaklık ile kıvırcık veya dalgalı saçları kontrol etmek için MITCH® Barber'ın Classic® ürününe ulaşın. Erkekler için özel olarak formüle edilmiş olan bu klasik merhem, pürüzsüzleştirici ve yumuşatıcı bileşenler saçın kullanımını kolaylaştırırke..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
MITCH® Clean Cut Styling Cream 85 gr.
Out Of Stock
MITCH® Clean Cut® ile temiz bir görünüm elde edin. Erkekler için özel olarak formüle edilmiş, esnek tutuşlu bu sorunsuz ve şekillendirici krem, kalıcı kontrol ile şekillendirmenizi sağlar. Doğal parlaklık ve kolay kaplama, her seferinde taze görünüm sağlar. Düzenleyici bileşenler saçı yumuşak ve yön..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
MVRCK® Kuru Macun
Out Of Stock
MVRCK® Kuru Macun ile hacim ekleyin, dokuyu geliştirin ve heykel saç stilleri oluşturun. Erkeklerin saçları için bu mat kaplama, orta tutma kalıp macunu, sorunsuz dağılım için özeldir. Daha ince saçlar için idealdir, saça pulsuz, hafif ve cesur bir doku vermek için kil, aspir yağı ve vücut geliştirm..
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
MVRCK® Original Pomade ile klasik, klasik saç stillerinden en yeni sokak stillerine kadar çok yönlü görünümler oluşturun. Bu esnek, orta tutma pomad, sorunsuz dağıtım için bir flip-top kapağına sahiptir. Doğal bir parlaklık ve enerji verici bir agave narenciye kokusu ile doku ve kontrol sağlar. Suda..
320,00TL
Vergiler Hariç:320,00TL
TEA TREE GROOMING POMADE WAX 85 GR
Out Of Stock
Marka: Paul Mitchell
ESNEK TUTUŞ - PARLAKLIKÇay Ağacı Bakım Pomadı®, saçları şekillendirmek ve parlaklık ile dalgaları veya bukleleri tanımlamak için mükemmel olan cila ve esnek tutuş ekler. Bu canlandırıcı wax yumuşatmak ve kontrol etmek için esnek reçineler ve bitkisel bazlı yumuşatıcılar içerirken, serin nane, çay ağ..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
CANLANDIRICI - YIPRANMA ÖNLEYICI RENK KORUMASaçınıza özel bakım verin ve Renk Koruma formülünde Çay Ağacına özel hissi yaşayın. Boyalı saçlar için idealdir, Çay Ağacı Özel Renk Saç Kremi, anında yönetilebilirlik için karışıklıkları ele alır, saç ve saç derisini tazeler. Çay ağacı yağı ve nane baş de..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)