212461818
Menu
Sepetim

Clean Beauty

Clean Beauty serisi hem saç için hem de gezegen için çok iyi! %100 geri dönüştürülebilir ambalajlarla üretilen ödüllü ürünlerimiz saçlarınıza çok iyi gelecek. 

Doğal Kaynaklı Teknoloji Sayesinde Gelişmiş!

Formüllerimiz vitaminler ve minerallerle doludur ve performanstan ödün vermeden en yüksek düzeyde doğal yöntemlerle hazırlanmıştır. Soğuk preslenmiş organik botanikler ile hyaluronik asit, peptitler ve antioksidanlar dahil olmak üzere bilimsel olarak hazırlanmış içerikleri harmanlayan ürünlerimiz güçlü sonuçlar yaratır.

Temiz Sözümüz

Gezegenimizin sağlığını ön planda tutarak, istediğiniz temiz ürünleri, profesyonel sonuçları ve güvendiğiniz tavizsiz kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. 


Formüllerimiz, İtalya'da biyodinamik bir çiftlikte yetiştirilen organik botaniklerle* yapılır. Tarıma yönelik bu bütünsel yaklaşım, tarım arazilerine entegre, yaşayan bir organizma olarak saygı duyar ve gezegenimizin korunmasına yardımcı olur.

Bilinçli Saç Bakımı

Yenilikçi ambalajımızın %90'ı Brezilya'da üretilen şeker kamışından üretilir ve %100 geri dönüştürülebilir.

Biyo-Plastikte kullanılmak üzere yetiştirilen şeker kamışı, Küresel ısınmanın önde gelen nedenlerinden biri olan karbondioksiti dengeler. Geleneksel petrol bazlı plastiğin aksine, biyo-plastik, yaydığından daha fazla karbonu ortadan kaldırarak, onu karbon-negatif bir ambalaj çözümü haline getirir.

Clean Beauty Repair Gift Set
GELECEK
Paul Mitchell ® Clean Beauty'nin bu şampuanı, kuru, susuz saçları yenilemek için üretilmiş, saçı yumuşak ve sağlıklı görünen sülfatsız (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpükle nazikçe temizler. Saç derisini ve saçı beslemek için organik zeytin ve yulaf peptidi ile aşılanmış, n..
1.560,00₺
Vergiler Hariç:1.560,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY ANTI-FRIZZ CONDITIONER 1000MLKıvırcık saçlar doğanın bu gücüyle boy ölçüşemez. Organik, soğuk pres badem yağı ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş bu ödüllü saç kremi, daha ipeksi teller için saçın yüzeyini beslemeye, nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı o..
1.090,00₺
Vergiler Hariç:1.090,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY ANTI-FRIZZ CONDITIONER 250ML PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY ANTI-FRIZZ CONDITIONER 250ML
GELECEK
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY ANTI-FRIZZ CONDITIONER 250MLKıvırcık saçlar doğanın bu gücüyle boy ölçüşemez. Organik, soğuk pres badem yağı ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş bu ödüllü saç kremi, daha ipeksi teller için saçın yüzeyini beslemeye, nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı ol..
540,00₺
Vergiler Hariç:540,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY ANTI-FRIZZ LEAVE-IN TREATMENT 150MLDoğanın dokunuşuyla kıvırcık saçları sakinleştirin. Organik, soğuk pres badem yağı ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş bu ödüllü, zengin, durulanmayan bakım kremi, dokulu saçları pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur, elektriklenmeyi..
590,00₺
Vergiler Hariç:590,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY ANTI-FRIZZ SHAMPOO 1000MLBiraz bitki  ile işleri düzeltmeye yardımcı olun. Bu ödüllü şampuan, bitkiler ve bilim tarafından desteklenen sülfat içermeyen (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpük ile dokulu ve kıvırcık saçları nazikçe temizler. Organik, soğuk pres bade..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY ANTI-FRIZZ SHAMPOO 250MLBiraz bitki  ile işleri düzeltmeye yardımcı olun. Bu ödüllü şampuan, bitkiler ve bilim tarafından desteklenen sülfat içermeyen (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpük ile dokulu ve kıvırcık saçları nazikçe temizler. Organik, soğuk pres badem..
430,00₺
Vergiler Hariç:430,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY EVERYDAY CONDITIONER 1000MLİster uyanın, ister yatmadan önce yıkayın, ister temizlik yapın, bu ödüllü şampuan rutininizi değiştirecek. Organik, soğuk preslenmiş argan yağı ve sulu aloe vera ile aşılanmış, saçı ve saç derisini canlandırıcı, sülfatsız (SLS, SLES, ALS iç..
1.090,00₺
Vergiler Hariç:1.090,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY EVERYDAY CONDITIONER 250MLİster uyanın, ister yatmadan önce yıkayın, ister temizlik yapın, bu ödüllü şampuan rutininizi değiştirecek. Organik, soğuk preslenmiş argan yağı ve sulu aloe vera ile aşılanmış, saçı ve saç derisini canlandırıcı, sülfatsız (SLS, SLES, ALS içe..
540,00₺
Vergiler Hariç:540,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY EVERYDAY LEAVE-İN TREATMENT 150MLAğırlık bitti. Bu ödüllü saçta durulanmayan saç kremi saçı besler ve saçı ağırlaştırmayan, silikon içermeyen hafif bir bakım kremiyle nemlendirir. Organik, soğuk preslenmiş argan yağı ve sulu aloe vera ile aşılanmış, mat saçları ..
590,00₺
Vergiler Hariç:590,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY EVERYDAY SHAMPOO 1000MLİster uyanın, ister yatmadan önce yıkayın, ister temizlik yapın, bu ödüllü şampuan rutininizi değiştirecek. Organik, soğuk preslenmiş argan yağı ve sulu aloe vera ile aşılanmış, saçı ve saç derisini canlandırıcı, sülfatsız (SLS, SLES, ALS içerme..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY EVERYDAY SHAMPOO 250MLİster uyanın, ister yatmadan önce yıkayın, ister temizlik yapın, bu ödüllü şampuan rutininizi değiştirecek. Organik, soğuk preslenmiş argan yağı ve sulu aloe vera ile aşılanmış, saçı ve saç derisini canlandırıcı, sülfatsız (SLS, SLES, ALS içermey..
430,00₺
Vergiler Hariç:430,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY HYDRATE CONDITIONER 1000MLBitkilerin nemlendirici iyiliği ile kuru, susuz telleri söndürün. Bu ödüllü saç kremi, kurumuş saçları nemlendirir ve onarır, yönetilebilirlik ve zengin parlaklık katar. Organik zeytin ve yulaf peptidi ile aşılanmış saç sağlığını korumay..
1.090,00₺
Vergiler Hariç:1.090,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY HYDRATE CONDITIONER 250MLBitkilerin nemlendirici iyiliği ile kuru, susuz telleri söndürün. Bu ödüllü saç kremi, kurumuş saçları nemlendirir ve onarır, yönetilebilirlik ve zengin parlaklık katar. Organik zeytin ve yulaf peptidi ile aşılanmış saç sağlığını korumaya..
540,00₺
Vergiler Hariç:540,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY HYDRATE SHAMPOO 250MLPaul Mitchell ® Clean Beauty'nin bu şampuanı, kuru, susuz saçları yenilemek için üretilmiş, saçı yumuşak ve sağlıklı görünen sülfatsız (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpükle nazikçe temizler. Saç derisini ve saçı beslemek için ..
970,00₺
Vergiler Hariç:970,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY HYDRATE SHAMPOO 1000MLPaul Mitchell ® Clean Beauty'nin bu şampuanı, kuru, susuz saçları yenilemek için üretilmiş, saçı yumuşak ve sağlıklı görünen sülfatsız (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpükle nazikçe temizler. Saç derisini ve saçı beslemek için org..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY HYDRATE SHAMPOO 250MLPaul Mitchell ® Clean Beauty'nin bu şampuanı, kuru, susuz saçları yenilemek için üretilmiş, saçı yumuşak ve sağlıklı görünen sülfatsız (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpükle nazikçe temizler. Saç derisini ve saçı beslemek için orga..
430,00₺
Vergiler Hariç:430,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY REPAIR CONDITIONER 1000MLKırılgan, yıpranmış saçları doğayla besleyin. Nemi güçlendirmeye ve dengelemeye yardımcı olmak için organik amaranth özü ve vegan bezelye proteini ile yapılan bu ödüllü, yeniden yapılandırıcı saç kremi, saçı nazikçe şekillendirir ve saçı fizik..
1.090,00₺
Vergiler Hariç:1.090,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY REPAIR CONDITIONER 250MLKırılgan, yıpranmış saçları doğayla besleyin. Nemi güçlendirmeye ve dengelemeye yardımcı olmak için organik amaranth özü ve vegan bezelye proteini ile yapılan bu ödüllü, yeniden yapılandırıcı saç kremi, saçı nazikçe şekillendirir ve saçı fiziks..
540,00₺
Vergiler Hariç:540,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY REPAIR LEAVE-IN TREATMENT 150MLGüçlendirici bir protein smoothie gibi, bu ödüllü, onarıcı bırakılan bakım kremi, organik amaranth özü ve vegan bezelye proteini ile saç lifini güçlendirmeye ve saçı tekrar sağlığına kavuşturmaya yardımcı olur. Zayıflamış saçları onarmay..
590,00₺
Vergiler Hariç:590,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY REPAİR SHAMPOO 1000MLBitki bazlı güçle kırılgan saçları güçlendirin. Bu ödüllü şampuan, nazik sülfat içermeyen (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpük ile kiri ve birikmeyi temizlerken saç tellerini onarmaya ve korumaya yardımcı olur. Organik amaranth özü ve vegan bezel..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY REPAİR SHAMPOO 250MLBitki bazlı güçle kırılgan saçları güçlendirin. Bu ödüllü şampuan, nazik sülfat içermeyen (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpük ile kiri ve birikmeyi temizlerken saç tellerini onarmaya ve korumaya yardımcı olur. Organik amaranth özü ve vegan bezely..
430,00₺
Vergiler Hariç:430,00₺
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.