Menu
Sepetim

MVRCK

MVRCK® Bakım Kremi
Out Of Stock
MVRCK® Bakım Kremi ile rahat görünümler oluşturun. Bu hızlı saç şekillendirme ürünü nemli saçlara veya kuru saçlara hafif tutuş, yumuşak tanım ve doğal parlaklık kazandırır. Canlı doku için saç yumuşatıcı shea yağı içerir. Los Angeles'taki berberler tarafından geliştirilen MVRCK®, berber ve evdeki b..
280,00TL
Vergiler Hariç:280,00TL
MVRCK® Cilt + Sakal Losyonu ile hafif veya yoğun sakal saçlarını şekillendirin ve evcilleştirin. Tüm sakal stillerini ve uzunluklarını kontrol etmek ve nemlendirmek için tasarlanan arpa tohumu özü içeren zengin, nemlendirici formül, sakalın altındaki deri ve diğer yüz kıllarını içeren teni nemlendir..
260,00TL
Vergiler Hariç:260,00TL
MVRCK® Cooling Tıraş tıraş sonrası losyonu ile cildi tazeleyin ve duyularınızı uyandırın. Canlandırıcı bir narenciye, agav, sedir ve sandal ağacı notaları ile aşılanmış olan bu nemlendirici tıraş sonrası jeli, cildi yumuşak ve nemlendirilmiş serin bir yüzeyle bırakır. Arpa tohumu özü, ustura şişlikl..
260,00TL
Vergiler Hariç:260,00TL
MVRCK® Kuru Macun
Out Of Stock
MVRCK® Kuru Macun ile hacim ekleyin, dokuyu geliştirin ve heykel saç stilleri oluşturun. Erkeklerin saçları için bu mat kaplama, orta tutma kalıp macunu, sorunsuz dağılım için özeldir. Daha ince saçlar için idealdir, saça pulsuz, hafif ve cesur bir doku vermek için kil, aspir yağı ve vücut geliştirm..
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
MVRCK® Original Pomade ile klasik, klasik saç stillerinden en yeni sokak stillerine kadar çok yönlü görünümler oluşturun. Bu esnek, orta tutma pomad, sorunsuz dağıtım için bir flip-top kapağına sahiptir. Doğal bir parlaklık ve enerji verici bir agave narenciye kokusu ile doku ve kontrol sağlar. Suda..
320,00TL
Vergiler Hariç:320,00TL
MVRCK® Sakal Yağı 30 ml.
Out Of Stock
Sakalları MVRCK® Sakal Yağı ile yumuşatın. Kuru, asi sakallar için ideal olan bu yumuşatıcı yağ, shea yağı, ayçiçeği tohumu yağı ve diğer nemlendirici bileşenlerin bir karışımı ile ek kontrol ve parlaklık sağlar. Hafif formülü, tüm sakal stillerini ve uzunluklarını evcilleştirir. Sakalların yumuşak,..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Tıraş deneyimini MVRCK® Tıraş Kremi ile yükseltin. Bu zengin, köpüren formül cildi daha az tahrişle daha pürüzsüz, daha yakın bir tıraş için nemlendirir. Cildi yatıştırmaya ve ustura yumrularının görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için arpa tohumu özü, hindistancevizi ve diğer yumuşatıcı maddeler i..
230,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)